![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cybermilitia | |
![]() |
Movie Buff - 366 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2011
Location: Turkey
|

| 0 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jan 17, 2011 |
| 50 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 17, 2011 |
| 0 | Home Alone (1990) - Jan 17, 2011 |
| 60 | Child's Play (1988) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Avatar (2009) - Jan 17, 2011 |
| 95 | RoboCop (1987) - Jan 17, 2011 |
| 75 | Stargate (1994) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Amadeus (1984) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |