![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cyberspastic | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2006
Location: USA
|

| 90 | Hairspray (1988) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Walking Tall (2004) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 89 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Gone with the Wind (1939) - Aug 13, 2007 |
| 98 | What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Frenzy (1972) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |