![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cyckoman | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2010
Location: USA
|

| 95 | Reservoir Dogs (1992) - May 21, 2012 |
| 90 | Drive (2011) - May 21, 2012 |
| 80 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - May 21, 2012 |
| 95 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - May 21, 2012 |
| 90 | The Avengers (2012) - May 21, 2012 |
| 10 | Freddy Got Fingered (2001) - May 21, 2012 |
| 95 | Gangs of New York (2002) - May 21, 2012 |
| 90 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - May 21, 2012 |
| 90 | Futurama: Bender's Game (2008) - May 21, 2012 |
| 80 | Cloverfield (2008) - May 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |