![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cyg | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2009
Location: USA
|
| 70 | Men in Black (1997) - Dec 25, 2009 |
| 20 | Charlie's Angels (2000) - Dec 25, 2009 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Dec 25, 2009 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Dec 25, 2009 |
| 80 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Dec 25, 2009 |
| 25 | Punch-Drunk Love (2002) - Dec 25, 2009 |
| 75 | Batman (1989) - Dec 25, 2009 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Dec 25, 2009 |
| 80 | Top Gun (1986) - Dec 25, 2009 |
| 60 | Scream (1996) - Dec 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |