![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cylindric | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2010
Location: USA
|

| 87 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Sep 29, 2010 |
| 91 | Donnie Darko (2001) - Sep 29, 2010 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 29, 2010 |
| 87 | The Machinist (2004) - Sep 29, 2010 |
| 89 | Pitch Black (2000) - Sep 29, 2010 |
| 95 | The Chronicles of Riddick (2004) - Sep 29, 2010 |
| 78 | Sense and Sensibility (1995) - Sep 29, 2010 |
| 70 | Jennifer's Body (2009) - Sep 29, 2010 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Sep 29, 2010 |
| 91 | Stir of Echoes (1999) - Sep 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |