Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cymbaliner
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2012
Location: USA
Recent Rankings
85 Adaptation. (2002) - Feb 08, 2012
73 Mask (1985) - Feb 03, 2012
87 The Fugitive (1993) - Feb 03, 2012
70 Spider-Man 2 (2004) - Feb 03, 2012
70 Contagion (2011) - Jan 09, 2012
90 Drive (2011) - Jan 09, 2012
85 Moneyball (2011) - Jan 06, 2012
92 Forrest Gump (1994) - Jan 04, 2012
75 The Outsiders (1983) - Jan 04, 2012
88 Raising Arizona (1987) - Jan 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cymbaliner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?