![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cynfraga | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2007
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
|

| 95 | Dial M for Murder (1954) - Nov 20, 2007 |
| 75 | Amélie (2001) - Nov 20, 2007 |
| 89 | Apocalypse Now (1979) - Nov 20, 2007 |
| 100 | Mission: Impossible (1996) - Nov 20, 2007 |
| 80 | The Queen (2006) - Nov 20, 2007 |
| 80 | Contact (1997) - Nov 20, 2007 |
| 100 | The Color Purple (1985) - Nov 20, 2007 |
| 95 | The Motorcycle Diaries (2004) - Nov 20, 2007 |
| 90 | Poltergeist (1982) - Nov 20, 2007 |
| 85 | Father of the Bride (1991) - Nov 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |