Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
czartim
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
Location: shreveport, LA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Superstar (1999) - Aug 25, 2007
88 American Graffiti (1973) - Aug 25, 2007
70 Glory Road (2006) - Aug 25, 2007
87 The Baxter (2005) - Aug 25, 2007
79 101 Dalmatians (1996) - Aug 25, 2007
89 Letters from Iwo Jima (2006) - Aug 25, 2007
86 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 25, 2007
80 Accepted (2006) - Aug 25, 2007
71 Ocean's Thirteen (2007) - Aug 25, 2007
83 The Jackal (1997) - Aug 25, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with czartim. Why not go rank more films, then come back and check it out again?