czd5

czd5
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Mars Attacks! (1996) - Rated 18 Aug 2007
4% Hollow Man (2000) - Rated 18 Aug 2007
70 55% Rain Man (1988) - Rated 18 Aug 2007
80 76% The Aristocrats (2005) - Rated 18 Aug 2007
55 38% UHF (1989) - Rated 18 Aug 2007
89 91% The Incredibles (2004) - Rated 18 Aug 2007
55 38% Men in Black II (2002) - Rated 18 Aug 2007
70 55% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 18 Aug 2007
55 38% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Aug 2007
1% Babe (1995) - Rated 18 Aug 2007