czechsadek

czechsadek
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Halloween (2007) - Rated 20 Sep 2014
85 86% Mean Girls (2004) - Rated 16 Sep 2014
85 86% Bridesmaids (2011) - Rated 16 Sep 2014
60 4% Big (1988) - Rated 16 Sep 2014
60 4% Groundhog Day (1993) - Rated 16 Sep 2014
75 31% Sixteen Candles (1984) - Rated 16 Sep 2014
60 4% Cloud Atlas (2012) - Rated 16 Sep 2014
78 47% Troy (2004) - Rated 16 Sep 2014
85 86% Detroit Rock City (1999) - Rated 16 Sep 2014
77 40% Chronicle (2012) - Rated 16 Sep 2014