Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
d0berm4n
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: ankara, Çankaya, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: Ý\'m study in ankara university cinema faculty.
Recent Rankings
95 American History X (1998) - Jan 04, 2009
Mini-Review: incridible acting
90 Eskiya (1996) - Jan 04, 2009
Mini-Review: best turkish film all time
75 Mars Attacks! (1996) - Jan 04, 2009
Mini-Review: funny
75 Jumanji (1995) - Jan 04, 2009
Mini-Review: good acting and funny,scared subject
90 The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 04, 2009
Mini-Review: unbielievable subject and good casting
85 The Sixth Sense (1999) - Jan 04, 2009
Mini-Review: good subject and good acting
80 Phone Booth (2003) - Jan 04, 2009
Mini-Review: good subject and good acting
99 Schindler's List (1993) - Jan 04, 2009
Mini-Review: unbielievable.
95 Groundhog Day (1993) - Jan 04, 2009
Mini-Review: Beautiful and surprising film
30 Collateral (2004) - Jan 04, 2009
Mini-Review: its terrible
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with d0berm4n. Why not go rank more films, then come back and check it out again?