![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
d0st | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2006
Location: Czech Republic
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |