![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
d1kobraz | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2010
Location: Slovenia
|

| 94 | Pulp Fiction (1994) - Jan 09, 2010 |
| 80 | RoboCop (1987) - Jan 09, 2010 |
| 89 | Training Day (2001) - Jan 09, 2010 |
| 75 | The Mask (1994) - Jan 09, 2010 |
| 85 | Spider-Man (2002) - Jan 09, 2010 |
| 65 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Jan 09, 2010 |
| 90 | American Beauty (1999) - Jan 09, 2010 |
| 86 | Tango & Cash (1989) - Jan 09, 2010 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 09, 2010 |
| 25 | Scary Movie 4 (2006) - Jan 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |