![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dViper | |
![]() |
Film Freak - 523 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2010
Location: Gjøvik, Oppland, Norway, Norway
|

| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Mar 18, 2012 |
| 75 | Young Adult (2011) - Mar 18, 2012 |
| 81 | Melancholia (2011) - Mar 10, 2012 |
| 82 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Mar 07, 2012 |
| 45 | Puss in Boots (2011) - Mar 07, 2012 |
| 49 | Johnny English Reborn (2011) - Feb 21, 2012 |
| 73 | 50/50 (2011) - Feb 21, 2012 |
| 76 | Lolita (1962) - Feb 06, 2012 |
| 80 | Headhunters (2011) - Feb 06, 2012 |
| 66 | 30 Minutes or Less (2011) - Dec 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |