![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dacruz | |
![]() |
Cinema Addict - 1311 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2009
Location: Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 07, 2012 |
| 90 | The Artist (2011) - Jan 29, 2012 |
| 65 | The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2010) - Jan 21, 2012 |
| 65 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Jan 21, 2012 |
| 75 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Jan 21, 2012 |
| 50 | Tristan & Isolde (2006) - Jan 10, 2012 |
| 65 | Real Steel (2011) - Jan 05, 2012 |
| 60 | Contagion (2011) - Dec 18, 2011 |
| 80 | 50/50 (2011) - Dec 18, 2011 |
| 40 | Dante's Peak (1997) - Dec 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |