![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dadupta | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: USA
|

| 50 | No Country for Old Men (2007) - Jan 04, 2009 |
| 80 | Mad Money (2008) - Jan 04, 2009 |
| 90 | Frequency (2000) - Jan 04, 2009 |
| 82 | Breach (2007) - Jan 04, 2009 |
| 70 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jan 04, 2009 |
| 88 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 04, 2009 |
| 60 | Get Smart (2008) - Jan 04, 2009 |
| 78 | Good Luck Chuck (2007) - Jan 04, 2009 |
| 20 | Burn After Reading (2008) - Jan 04, 2009 |
| 30 | P.S. I Love You (2007) - Jan 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |