![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daemonsan | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 90 | Munich (2005) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Independence Day (1996) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Crash (2005) - Sep 20, 2010 |
| 95 | American Psycho (2000) - Sep 20, 2010 |
| 93 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Blow (2001) - Sep 20, 2010 |
| 93 | Hot Tub Time Machine (2010) - Sep 20, 2010 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |