![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daf30c | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Fall (2008) - Aug 23, 2009 |
| 95 | The City of Lost Children (1995) - Aug 22, 2009 |
| 90 | The Crimson Permanent Assurance (1983) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Jacob's Ladder (1990) - Aug 21, 2009 |
| 98 | District 9 (2009) - Aug 21, 2009 |
| 85 | The Prestige (2006) - Aug 21, 2009 |
| 99 | Alien (1979) - Aug 21, 2009 |
| 65 | Insomnia (2002) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Children of Men (2006) - Aug 21, 2009 |
| 99 | Apocalypse Now (1979) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |