![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daggaz | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Edinburgh, UK
|

| 73 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 22, 2010 |
| 39 | Charlie's Angels (2000) - Sep 22, 2010 |
| 58 | Beverly Hills Cop (1984) - Sep 22, 2010 |
| 45 | Liar Liar (1997) - Sep 22, 2010 |
| 58 | Reservoir Dogs (1992) - Sep 22, 2010 |
| 52 | Shrek 2 (2004) - Sep 22, 2010 |
| 85 | Life Is Beautiful (1997) - Sep 22, 2010 |
| 55 | Star Trek: Generations (1994) - Sep 22, 2010 |
| 70 | The Road (2009) - Sep 22, 2010 |
| 65 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |