![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dajustma | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: May 25, 2009
Location: South Africa
|

| 30 | The Aviator (2004) - May 25, 2009 |
| 89 | City of God (2003) - May 25, 2009 |
| 55 | Hot Fuzz (2007) - May 25, 2009 |
| 55 | Starsky & Hutch (2004) - May 25, 2009 |
| 75 | Anger Management (2003) - May 25, 2009 |
| 85 | Independence Day (1996) - May 25, 2009 |
| 75 | Murder at 1600 (1997) - May 25, 2009 |
| 80 | Apollo 13 (1995) - May 25, 2009 |
| 70 | The Matrix Reloaded (2003) - May 25, 2009 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - May 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |