![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daka242 | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2009
Location: Велико Търново, Bulgaria
|

| 90 | How I Ended This Summer (2010) - Nov 07, 2010 |
| 90 | Nothing Personal (2009) - Nov 07, 2010 |
| 60 | The Others (2001) - Sep 06, 2010 |
| 95 | Papillon (1973) - Mar 23, 2009 |
| 60 | One Hour Photo (2002) - Mar 23, 2009 |
| 100 | Seven (1995) - Mar 23, 2009 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Mar 23, 2009 |
| 90 | Casino (1995) - Mar 23, 2009 |
| 70 | Finding Nemo (2003) - Mar 23, 2009 |
| 60 | The Da Vinci Code (2006) - Mar 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |