![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dakotaman | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 88 | Liar Liar (1997) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Wizard of Oz (1939) - Aug 19, 2009 |
| 94 | The Matrix (1999) - Aug 19, 2009 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 19, 2009 |
| 82 | Labyrinth (1986) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The NeverEnding Story (1984) - Aug 19, 2009 |
| 59 | The Cell (2000) - Aug 19, 2009 |
| 79 | Zoolander (2001) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |