![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dalek | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | Boiler Room (2000) - Feb 12, 2012 |
| 90 | The Tillman Story (2010) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Run Lola Run (1998) - Feb 12, 2012 |
| 95 | The King's Speech (2010) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Feb 12, 2012 |
| 90 | The Cove (2009) - Feb 12, 2012 |
| 85 | The Fighter (2010) - Feb 12, 2012 |
| 80 | Primer (2004) - Feb 12, 2012 |
| 85 | The Thing (1982) - Feb 12, 2012 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |