![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dallenjr | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Nov 29, 2008 |
| 96 | The Producers (2005) - Nov 29, 2008 |
| 100 | The Princess Diaries (2001) - Nov 29, 2008 |
| 100 | V for Vendetta (2006) - Nov 29, 2008 |
| 100 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Nov 29, 2008 |
| 80 | Rent (2005) - Nov 29, 2008 |
| 82 | Mamma Mia! (2008) - Nov 29, 2008 |
| 90 | The Prince and Me (2004) - Nov 29, 2008 |
| 100 | Shelter (2007) - Nov 29, 2008 |
| 92 | Beautiful Thing (1996) - Nov 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |