![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dalmuti | |
![]() |
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Runaway Bride (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Baby Geniuses (1999) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Clue (1985) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Kiss of the Dragon (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Wizard of Oz (1939) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |