![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dalupe | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2010
Location: Seattle, Washington, USA
Age: 19
Gender: Female
Status: Attached
|

| 85 | Good Dick (2008) - Apr 15, 2012 |
| 65 | The Housemaid (2010) - Apr 15, 2012 |
| 81 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Apr 04, 2012 |
| 80 | 21 Jump Street (2012) - Apr 02, 2012 |
| 50 | The Ward (2010) - Mar 28, 2012 |
| 20 | The Devil Inside (2012) - Mar 28, 2012 |
| 50 | Case 39 (2009) - Mar 28, 2012 |
| 65 | Hellraiser (1987) - Mar 28, 2012 |
| 75 | Skew (2011) - Mar 28, 2012 |
| 75 | Jimmy and Judy (2006) - Mar 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |