![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dalyn | |
![]() |
Film Freak - 728 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Superbad (2007) - Aug 18, 2007 |
| 50 | To Wong Foo Thanks for Everything, Julie Newmar (1995) - Aug 12, 2007 |
| 58 | Contact (1997) - Aug 12, 2007 |
| 99 | Whale Rider (2002) - Aug 11, 2007 |
| 67 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 29, 2007 |
| 50 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jul 28, 2007 |
| 81 | The Ghost and the Darkness (1996) - Jul 08, 2007 |
| 67 | Gammera the Invincible (1966) - Jul 08, 2007 |
| 50 | Friday the 13th (1980) - Jul 04, 2007 |
| 59 | The Road Warrior (1981) - Jul 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |