![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
damax452 | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2006
Location: USA
|

| 50 | Inception (2010) - Sep 04, 2011 |
| 79 | Colombiana (2011) - Sep 04, 2011 |
| 88 | WALL·E (2008) - Sep 04, 2011 |
| 100 | Hackers (1995) - Jun 05, 2010 |
| 99 | American History X (1998) - Jun 05, 2010 |
| 78 | Obsessed (2009) - Jun 05, 2010 |
| 44 | Watchmen (2009) - Jun 05, 2010 |
| 94 | Max Payne (2008) - Jun 05, 2010 |
| 85 | The Tournament (2009) - Jun 05, 2010 |
| 91 | The Hangover (2009) - Jun 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |