![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
damian | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2008
Location: Netherlands
|

| 95 | Hesher (2010) - Sep 16, 2011 |
| 80 | The Princess Bride (1987) - Sep 16, 2011 |
| 100 | Hanna (2011) - Sep 16, 2011 |
| 100 | Inception (2010) - Sep 16, 2011 |
| 100 | The Century of the Self (2002) - Sep 16, 2011 |
| 95 | X-Men: First Class (2011) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Crazy Heart (2009) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Trucker (2009) - Sep 16, 2011 |
| 95 | Groundhog Day (1993) - Aug 23, 2010 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |