![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
damolad | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2009
Location: Ireland
|

| 85 | Donnie Darko (2001) - Dec 21, 2009 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Dec 21, 2009 |
| 80 | This Is Spinal Tap (1984) - Dec 21, 2009 |
| 85 | L.A. Confidential (1997) - Dec 21, 2009 |
| 90 | An American Werewolf in London (1981) - Dec 21, 2009 |
| 75 | Hot Fuzz (2007) - Dec 21, 2009 |
| 85 | Pi (1998) - Dec 21, 2009 |
| 90 | The Thin Red Line (1998) - Dec 21, 2009 |
| 70 | The Dark Knight (2008) - Dec 21, 2009 |
| 90 | Children of Men (2006) - Dec 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |