damselflier

damselflier
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 58% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 07 Aug 2012
65 4% I, Robot (2004) - Rated 07 Aug 2012
90 75% Mary Poppins (1964) - Rated 07 Aug 2012
78 20% Shrek (2001) - Rated 07 Aug 2012
89 58% Amélie (2001) - Rated 07 Aug 2012
87 37% Cinderella (1950) - Rated 07 Aug 2012
95 87% The Producers (2005) - Rated 07 Aug 2012
90 75% Iron Man (2008) - Rated 07 Aug 2012
87 37% I Am Sam (2001) - Rated 07 Aug 2012
76 12% Toy Story 3 (2010) - Rated 07 Aug 2012