Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
danbankson
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2011
Location: USA
Recent Rankings
93 The Avengers (2012) - May 12, 2012
89 Hugo (2011) - Feb 10, 2012
89 The Straight Story (1999) - Dec 31, 2011
10 Tropical Malady (2004) - Dec 31, 2011
89 Animal Crackers (1930) - Dec 31, 2011
90 Goodfellas (1990) - Dec 31, 2011
89 Philadelphia (1993) - Dec 31, 2011
89 The Bishop's Wife (1947) - Dec 31, 2011
88 That Touch of Mink (1962) - Dec 31, 2011
89 The Star Chamber (1983) - Dec 31, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with danbankson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?