Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
danceparty
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Con Air (1997) - Feb 15, 2009
75 Van Wilder (2002) - Feb 15, 2009
65 King Kong (2005) - Feb 15, 2009
75 Ghostbusters (1984) - Feb 15, 2009
20 Scary Movie 4 (2006) - Feb 15, 2009
70 Men in Black (1997) - Feb 15, 2009
75 Three Amigos! (1986) - Feb 15, 2009
70 Spaceballs (1987) - Feb 15, 2009
80 Batman Begins (2005) - Feb 15, 2009
70 Toy Story (1995) - Feb 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with danceparty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?