Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dan_d1
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: UK
Recent Rankings
85 Spider-Man (2002) - Jul 19, 2009
70 Batman Forever (1995) - Jul 19, 2009
80 The Departed (2006) - Jul 19, 2009
97 Shaun of the Dead (2004) - Jul 19, 2009
85 Gladiator (2000) - Jul 19, 2009
88 A Knight's Tale (2001) - Jul 19, 2009
80 Bambi (1942) - Jul 19, 2009
88 The Matrix (1999) - Jul 19, 2009
90 Fahrenheit 9/11 (2004) - Jul 19, 2009
75 King Arthur (2004) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dan_d1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?