![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dandare | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2009
Location: London, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | The 13th Warrior (1999) - Oct 17, 2009 |
| 60 | Serenity (2005) - Oct 17, 2009 |
| 85 | Sphere (1998) - Oct 17, 2009 |
| 20 | Street Fighter (1994) - Oct 17, 2009 |
| 65 | The Devil Wears Prada (2006) - Oct 17, 2009 |
| 50 | Far and Away (1992) - Oct 17, 2009 |
| 10 | The Nutty Professor (1996) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Oct 17, 2009 |
| 95 | Kids (1995) - Oct 17, 2009 |
| 50 | Gattaca (1997) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |