![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danejensen | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2008
Location: Providence, RI, USA
|

| 75 | Amores Perros (2000) - Nov 28, 2008 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Nov 28, 2008 |
| 85 | Brick (2005) - Nov 28, 2008 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Nov 28, 2008 |
| 100 | American History X (1998) - Nov 28, 2008 |
| 80 | A League of Their Own (1992) - Nov 28, 2008 |
| 95 | Fight Club (1999) - Nov 28, 2008 |
| 75 | Joy Ride (2001) - Nov 28, 2008 |
| 55 | Blade II (2002) - Nov 28, 2008 |
| 40 | Bad Boys II (2003) - Nov 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |