![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danicriscruz | |
![]() |
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 9 | Dracula (1992) - Aug 10, 2008 |
| 7 | Magnolia (1999) - Aug 10, 2008 |
| 7 | Starship Troopers (1997) - Aug 10, 2008 |
| 9 | Men of Honor (2000) - Aug 10, 2008 |
| 7 | Fort Apache (1948) - Aug 10, 2008 |
| 6 | Corpse Bride (2005) - Aug 10, 2008 |
| 7 | Bananas (1971) - Aug 10, 2008 |
| 8 | Flags of Our Fathers (2006) - Aug 10, 2008 |
| 8 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 10, 2008 |
| 8 | S.W.A.T. (2003) - Aug 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |