Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
daniel
Cinema Addict - 2209 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2007
Location: Skopje, Skopje, Macedonia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
30 Drive (2011) - Feb 04, 2012
60 The Rum Diary (2011) - Feb 01, 2012
45 Medea (1988) - Jan 30, 2012
35 Epidemic (1987) - Jan 30, 2012
30 The Big Year (2011) - Jan 28, 2012
20 The Hunter (2011) - Jan 27, 2012
80 Paranormal Activity 3 (2011) - Jan 27, 2012
90 Dancer in the Dark (2000) - Jan 24, 2012
15 Dream House (2011) - Jan 24, 2012
75 The Element of Crime (1984) - Jan 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with daniel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?