![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danielbenoit | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2011
Location: USA
|

| 97 | Tarnation (2003) - Mar 07, 2011 |
| 92 | The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Mar 07, 2011 |
| 90 | Belle de jour (1967) - Mar 07, 2011 |
| 91 | The Exterminating Angel (1962) - Mar 07, 2011 |
| 95 | L'Âge d'or (1930) - Mar 07, 2011 |
| 98 | Un Chien Andalou (1929) - Mar 07, 2011 |
| 98 | Come and See (1985) - Mar 07, 2011 |
| 45 | Shutter Island (2010) - Mar 07, 2011 |
| 84 | The Departed (2006) - Mar 07, 2011 |
| 88 | The Aviator (2004) - Mar 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |