Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
daniel_darko
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2006
Location: Ireland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
80 Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007
90 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
87 Saw (2004) - Aug 13, 2007
70 The Sixth Sense (1999) - Aug 13, 2007
80 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
50 Timecop (1994) - Aug 13, 2007
92 Blade (1998) - Aug 13, 2007
67 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
34 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with daniel_darko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?