Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
danieldiaz
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2011
Location: Mexico
Bio: There was a time when I didn\'t watch movies, then I was born.
Recent Rankings
82 Spider-Man (2002) - Apr 08, 2011
72 Independence Day (1996) - Apr 08, 2011
85 Finding Nemo (2003) - Apr 08, 2011
85 Juno (2007) - Apr 08, 2011
84 City of God (2003) - Apr 08, 2011
78 Liar Liar (1997) - Apr 08, 2011
88 Schindler's List (1993) - Apr 08, 2011
20 Max Payne (2008) - Apr 08, 2011
68 Spider-Man 2 (2004) - Apr 08, 2011
84 Goodfellas (1990) - Apr 08, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with danieldiaz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?