![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daniel.kojak | |
![]() |
Film Freak - 940 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2008
Location: Botucatu/Bauru, São Paulo, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Tyrannosaur (2011) - Feb 10, 2012 |
| 76 | Coffee and Cigarettes (2003) - Feb 08, 2012 |
| 78 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 07, 2012 |
| 80 | A Dangerous Method (2011) - Feb 03, 2012 |
| 79 | Moneyball (2011) - Feb 01, 2012 |
| 70 | Take Shelter (2011) - Jan 31, 2012 |
| 86 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Jan 27, 2012 |
| 76 | The Descendants (2011) - Jan 27, 2012 |
| 65 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 23, 2012 |
| 84 | The Artist (2011) - Jan 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |