![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danielldb | |
![]() |
Celluloid Junkie - 4340 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2009
Location: São Paulo, SP, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: quit these pretentious things and just punch the clock
| |

| 60 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 08, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Feb 07, 2012 |
| 50 | The Iron Lady (2011) - Feb 06, 2012 |
| 70 | J. Edgar (2011) - Feb 02, 2012 |
| 80 | House of Pleasures (2011) - Feb 01, 2012 |
| 60 | A Dangerous Method (2011) - Jan 31, 2012 |
| 60 | Kill List (2011) - Jan 26, 2012 |
| 75 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 25, 2012 |
| 85 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 24, 2012 |
| 75 | Beginners (2011) - Jan 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |