![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danieu | |
![]() |
Film Freak - 967 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2009
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|

| 80 | Young Adult (2011) - Mar 05, 2012 |
| 80 | Medianeras (2011) - Feb 23, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Feb 01, 2012 |
| 65 | A Dangerous Method (2011) - Feb 01, 2012 |
| 15 | Abduction (2011) - Jan 30, 2012 |
| 50 | The Ugly Truth (2009) - Jan 30, 2012 |
| 70 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 26, 2012 |
| 85 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 23, 2012 |
| 60 | War Horse (2011) - Jan 23, 2012 |
| 70 | Moneyball (2011) - Jan 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |