![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danilo dias | |
![]() |
Movie Buff - 303 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2008
Location: Aracaju, SE, Brazil
Age: 28
Gender: Male
Status: Single
|
|
Bio: I'm mathematics graduate student living in Sao Paulo, Brazil.
| |

| 82 | Dog Day Afternoon (1975) - Aug 30, 2008 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Aug 30, 2008 |
| 84 | The Blue Angel (1930) - Aug 30, 2008 |
| 67 | Fantasia 2000 (1999) - Aug 30, 2008 |
| 84 | Platoon (1986) - Aug 30, 2008 |
| 84 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 30, 2008 |
| 77 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 30, 2008 |
| 75 | Cassandra's Dream (2007) - Aug 30, 2008 |
| 78 | Shine (1996) - Aug 30, 2008 |
| 33 | Spider-Man 3 (2007) - Aug 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |