![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daniny | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Oslo, Norway
|

| 90 | Awakenings (1990) - Jan 22, 2012 |
| 85 | Manhattan Murder Mystery (1993) - Oct 11, 2010 |
| 62 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 19, 2010 |
| 93 | The Usual Suspects (1995) - Sep 19, 2010 |
| 87 | Shanghai Noon (2000) - Sep 19, 2010 |
| 69 | Ice Age (2002) - Sep 19, 2010 |
| 78 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Sep 19, 2010 |
| 83 | The Departed (2006) - Sep 19, 2010 |
| 82 | Mission: Impossible 2 (2000) - Sep 19, 2010 |
| 76 | The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |