![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danjgreene | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: USA
|

| 92 | The Conversation (1974) - Sep 21, 2010 |
| 83 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Sep 21, 2010 |
| 84 | The Fall (2008) - Sep 21, 2010 |
| 88 | Ronin (1998) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Independence Day (1996) - Sep 21, 2010 |
| 88 | Clear and Present Danger (1994) - Sep 21, 2010 |
| 88 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Sep 21, 2010 |
| 60 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Sep 21, 2010 |
| 60 | Fantastic Four (2005) - Sep 21, 2010 |
| 60 | Sphere (1998) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |