![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dankybett | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2009
Location: UK
|

| 85 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 31, 2009 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Aug 31, 2009 |
| 90 | Con Air (1997) - Aug 31, 2009 |
| 85 | Cast Away (2000) - Aug 31, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 31, 2009 |
| 100 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 31, 2009 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 31, 2009 |
| 89 | From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 31, 2009 |
| 80 | Mystery Men (1999) - Aug 31, 2009 |
| 85 | Children of Men (2006) - Aug 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |