![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danluvana | |
![]() |
Cinema Addict - 1120 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2011
Age: 27
Gender: Male
Status: Attached
|

| 76 | The Dictator (2012) - May 20, 2012 |
| 68 | American Reunion (2012) - May 06, 2012 |
| 74 | The Avengers (2012) - May 05, 2012 |
| 70 | Project X (2012) - Apr 29, 2012 |
| 65 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Apr 28, 2012 |
| 65 | Batman (1989) - Apr 15, 2012 |
| 65 | Wrath of the Titans (2012) - Apr 15, 2012 |
| 68 | 21 Jump Street (2012) - Mar 29, 2012 |
| 70 | The Hunger Games (2012) - Mar 25, 2012 |
| 40 | Mirror Mirror (2012) - Mar 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |