![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danmoran | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 27, 2009 |
| 70 | The Godfather: Part III (1990) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Legends of the Fall (1994) - Aug 27, 2009 |
| 50 | The Last Samurai (2003) - Aug 27, 2009 |
| 60 | Jurassic Park (1993) - Aug 27, 2009 |
| 70 | The Patriot (2000) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Mystery Men (1999) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Platoon (1986) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Postcards from the Edge (1990) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |